Vedoucí lékárny


PharmDr. Groborzová Monika, MBA

Karviná - Nabízíme Vám

VŠECHNY INZULINY V NAŠÍ LÉKÁRNĚ BEZ DOPLATKU.

 

Lékárna nabízí výdej léčiv na lékařské předpisy i na volný prodej. Ve svém sortimentu vede širokou nabídku doplňkového sortimentu a zdravotnického materiálu.

  • masážní pomůcky
  • pomůcky při inkontinenci
  • stomické pomůcky
  • prsní epitézy a prádlo po ablaci prsou
  • ortézy, bandáže a kompresní punčochy, …

Zároveň připravuje léčiva dle individuálního předpisu lékaře. Může zásobovat odborné ambulance nemocnice, tak i ordinace soukromých lékařů .

Poskytuje službu imobilním pacientům – rozvoz nutričních přípravků přímo do domu.

Dále lékárna nabízí široký bezlepkový sortiment - bezlepkové potraviny.

Lékárna přijímá poukázky FLEXI PASS, VITAL PASS A UNIŠEK.

ikona

V lékárnách KHN a.s. je možno platit těmito platebními kartami: Visa, Master Card, jcb Cards, American expres, dineras Club International.

Pojištěncům Revírní bratrské pokladny (www.rbp-zp.cz) nabízí slevu 7% z ceny vybraných vitaminových a léčivých přípravků a doplňků stravy.

Lékárna je umístěna v přízemí renovované bývalé průmyslové školy. Má bezbariérové dva vstupy. Její otevírací doba je přizpůsobena ordinačním hodinám lékařů odborných ambulancí nemocnice a lékařům Centra pracovní medicíny.

Samozřejmostí lékárny je pořádaní různých prezentačních a  tématických akcí, jako je např. Den lékáren a Den otevřených dveří. V tyto dny nabízejí vystavující firmy rozšířené odborné poradenství a slevy u prezentovaných výrobků, popřípadě malé dárky v podobě testerů. O jejich konání Vás vždy s dostatečným předstihem informujeme jak na našich webových  stránkách, tak prostřednictvím tisku, rozhlasu, kabelové televize ale i přímo v nemocnici na informačních tabulích.

Věrnostní karta zajišťuje klientovi výhodný nákup volně prodejného zboží. Požádejte si o ní v naší lékárně. 

Náhled

  

Jak se k nám dostanete Mapy.cz

Náhodně z fotogalerie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jak se k nám dostanete Google maps